poniedziałek, 25 lipca 2016

komu zależy na pożyczkach bez przelewu?

Chwilówki bez przelewu

Od pewnego czasu niektóre serwisu pożyczkowe oferują metodę weryfikacji danych bez konieczności przelewania grosza. Niektórzy klienci szukają właśnie takich ofert (można je sprawdzić na chwilowki-online.org/chwilowki-bez-przelewu-weryfikacyjnego. Powstaje pytanie: dlaczego.

Takie rozwiązanie niesie dwie korzyści w odróżnieniu od tradycyjnej metody weryfikacji - można zatem podejrzewać że właśnie na tych dwóch aspektach zależy klientom.

ASPEKT 1

Pierwszą kwestią jest brak wolnych środków na koncie (debet) - nie mogąc wykonać przelewu nie można potwierdzić swoich danych przy rejestracji z serwisie pożyczkowym, tym samym wniosek nie zostanie rozpatrzony, a aplikujący na 100% nie otrzyma pożyczki.

ASPEKT 2

Szybkość to druga kwestia, na której może zależeć osobom, które potrzebują pieniędzy ekspresowo. Korzystając weryfikacji przy pomocy specjalnej aplikacji ma się pewność, iż przebiegnie ona w ciągu kilku minut - z przelewami bywa różnie w zależności od konkretnego przypadku. Oczywiście to w jaki sposób firma wypłaca pożyczki jest osobna sprawą, jednak przynajmniej decyzję otrzyma się w kilka minut.